Write a Review Add Photos More

Plus Center Ferizaj

1 review

Plus Center ofron produkte ushqimore dhe higjienike, eshte e vetmja qender tregtare qe permban vetem prodhime vendore. Po ashtu, ketu mund te gjeni peme dhe perime si dhe produkte te operatorit Z mobile. Mund te sherbeheni edhe ne kafenene ne te cilen servojne pije alkoolike si birre, vere e raki dhe pije joalkoolike si kafe, caj, lengje te frutave dhe te gazuara.

Reviews

5.0
1 review
5 1
4 0
3 0
2 0
1 0

Lisa Deda
2 Friends
1 Review
Message
Respekt!
Nder marketet me produktive dhe me produkte me te sigurta per familjen tuaj, pasi qe ketu mund te konsumosh vetem me prodhime vendore. + more
July 2018