Write a Review Add Photos More

Klajdi Resort

1 review

Mire se vini ne ''Klajdi Resort'' vendi ku mund te gjeni gjithcka qe deshironi!
Restaurant dhe bar me pamje nga deti, restaurant me shumllojshmeri shijesh dhe menu te pasur, e lehte dhe e shendetshme, ushqime deti te bazuara dhe te frymezuar nga shijet lokale te kuzhines mesdhetare dhe tradicionale shqiptare. Ju mund te kenaqeni duke ngrene nje ushqim te shijshem ne restaurantin tone kryesor qe eshte nje nder restaurantet me pamje mahnitese, sidomos ne mbremje.
KLAJDI Resort eshte ''justifikim'' i persosur per nje dite impresionante.

Reviews

5.0
1 review
5 1
4 0
3 0
2 0
1 0

Albina Asllani
5 Friends
12 Reviews
Message
Amazing!
I wanna be there, it looks like paradise. + more
July 2018