Write a Review Add Photos More

Club Shqiponja Strip

0 review

Shqiponja Strip club tashme njihet nga te gjithe si strip clubi me me emer ne Shqiperi. Tashme me 3 lokacione per te qene me afer jush, Tirane, Durres dhe Sarande, ne clubin tone te gjeni rehatine dhe te shkeputeni nga rutina apo streset e diteperditshme. Ne do ju bejme te kaloni nje nate vertet ndryshe dhe te paharrueshe. Mos hezitoni, vajzat tona po ju presin.

Reviews

0.0
0 review
5 0
4 0
3 0
2 0
1 0