Write a Review Add Photos More Book Now

Hotel Benilva

0 review

Aq i njohur dhe i pelqyer per pushuesit ,me sherbimet e panumurta, tashme me kapacitet te shtuar, e kushte luksoze, ploteson kushtet e nje kompleksi te mirefillte turistik. Distanca nga deti 0m.
Kapaciteti: 43 dhoma, dhoma dyshe si dhe dhoma per familjare, me tv,banjo me hidromasazh, air i kondicionuar,WIFI, ballkon etj.
Restoranti ofron kuzhinen shqiptare dhe italiane me baze prodhimet e detit.
Ne ju ofrojme plazhin e tone privat me karrige në kuvertë dhe cadra falas, kompleksi Hotel Benilva përfshin një bar dhe restorant me specialitete ndërkombëtare, kend lojërash për fëmijë dhe 2 ndërtesa e hotelit me Wi-Fi dhe parkim falas.
Ajer I kondicionuar, TV satelit dhe frigorifer janë objektet standarde në të gjitha dhomat në Benilva. Banjo private dhe ballkon janë paraqitur me pamje nga deti.
Ju mirepresim ...

Reviews

0.0
0 review
5 0
4 0
3 0
2 0
1 0