Write a Review Add Photos More

Empire Beach Resort

1 review

Nuk eshte e veshtire te shpjegosh arsyet pse resorti yne do te kthehet ne te preferuarin tuaj. E veshtire eshte te pershkruash ne pak rreshta komoditetin, luxin, sherbimin dhe cdo gje te kuruar ne detaje. Ju do ta kuptoni kete pasi te vizitoni"Empire Beach Resort" ne plazhin e bukur te Dhermiut. Gjithcka qe ju duhet per pushimet perfekte, eshte pikerisht ketu. Ajo qe i kishte munguar jugut te Shqiperise tashme egziston dhe emrin e ka: "Empire Beach Resort". Hapesire per te pritur shume pushues, per ti sherbyer ne menyren me te mire te mundshme edhe gjate kohes qe do te jeni duke shijuar rrezet e diellit ne shezlong. Pamja eshte fantastike gjate gjithe dites por me e vecante behet gjate perendimit te diellit. Shume gjelberim, oksigjen dhe det ne nje resort qe do tju beje ti shijoni pushimet si kurre me pare. Kuzhina e zgjedhur, prodhimet e detit por edhe gatimet tradicionale do te ofrohen per ju nga kuzhinieret me te mire. Adhuruesit e Pizza-s do mendojne se po e shijojne ne Itali. Pizzeria eshte nje tjeter opsion i ushqimit te shijshem, ofruar sigurisht ne furre druri.Nuk mbaron me kaq... Kur themi qe ne "Empire Beach Resort" do te keni gjithcka qe i ben pushimet tuaja perfekte, do te thote qe ky eshte pikesynimi yne kryesor. Lounge bar, beach party, 180 cadra dhe 360 shezlong te pajisura me butonin qe ju sjell prane kamarierin ne cast. 6 mije metra hapesire dhe super komoditet. Dhe ajo qe e ben me te vecante kete resort luxoz jane cmimet mese te arsyeshme. Kjo eshte vera juaj, vera e "Empire Beach Resort".

Reviews

5.0
1 review
5 1
4 0
3 0
2 0
1 0

Genc Krasniqi
0 Friend
50 Reviews
Message
Amazing bar, with incredible views of the sea and mountains behind it. Was there for a festival and it’s the perfect venue. Highlight was the various boxes they used as tills. + more
September 2018