Write a Review Add Photos More

Konak

1 review

Ресторан ”Конак” воодушевува со својот раскошен ентериер изработен од дрво и камен. Врвната услуга, прекрасниот амбиент исклучително добра храна и поволни цени ви овозможуваат да поминете незаборавни мигови во нашиот ресторан.

Ресторан ”Конак” се наоѓа на вториот кат од објектот и располага со внатрешна сала со капацитет од 50 гости и надворешна летна тераса со капацитет од 70 гости.

Повелете на појадок, ручек или вечера во топол амбиент каде мирисот и вкусот создаваат магија.

Reviews

4.0
1 review
5 0
4 1
3 0
2 0
1 0

Erinda Jonuzi
1 Friend
49 Reviews
Message
Food was okay, a bit price but the location is good. The waiter was not really attentive and a quite cold person. + more
January 2019