Write a Review Add Photos More

Hotel Çarshia e Jupave, Gjakovë

1 review

Reviews

5.0
1 review
5 1
4 0
3 0
2 0
1 0

Shpend Ndrecaj
4 Friends
4 Reviews
Message
Hotel Hotel Çarshia e Jupave

Akomodimi (Hoteli ofron zgjedhje në llojet e dhomave, përfshirë këtu Premium, De Lux, Suite dhe Standarde ku në to ju mundë te gjeni sauna, xhakuzi, hidromasazh, kaminë etj). Te gjitha dhomat janë moderne dhe të pajisura me TV kabllor, mini bar, telefon, internet, dvd, radio,tharëse flokësh, mobileri të r... + more
July 2018